Dziś opowiem CI o jednej z sytuacji, która dała mi poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy oraz świadomości jak bardzo ważną spełniam funkcję w życiu wielu rodzin.
Ponad rok temu poznałem Krystiana. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że warto zapewnić start w przyszłość jego synów, ponieważ mogą wykazywać zdolność do nauki oraz zdobycia wykształcenia. Ponadto mogą również wybrać inną drogę, wzorując się na swoim tacie oraz odziedziczając jego dryg do przedsiębiorczości czy zarządzania i otworzyć własną firmę. W każdej ,podjętej przez synów w przyszłości decyzji, nieocenione będzie wsparcie ze strony rodziców.
Nasze spotkania przybrały charakter bardziej towarzyski niż biznesowy, a wszystko za sprawą małego Andrzeja, synka Krystiana. Od razu złapałem z nim świetny kontakt i nawiązałem przyjacielską relację. Podczas jednej z zabaw, w tak zwany „samolocik” podczas startu, uniosłem chłopca i uderzył on głową w żyrandol. Na szczęście nic mu się nie stało i ta sytuacja nie przeszkodziła w podjęciu współpracy ze mną oraz budowaniu kapitału na przyszłość synów.
Kilka miesięcy po sformalizowaniu umowy, okazało się, że Krystian wybrał inny sposób na zapewnienie przyszłości swoim dzieciom. Jak najbardziej rozumiem i szanuję tą decyzję.
Czy mu się uda?
Oczywiście, że tak!
Bo czy tak wspaniały chłopak jak Andrzej może mieć przeciętne życie?
A czy Tobie zależy na możliwości dobrego startu w dorosłość Twoich skarbów?
W takim razie co zrobiłeś w tym kierunku?
Uważasz, że masz jeszcze czas? Matematyka i zdrowy rozsądek mówią co innego.
Nie zastanawiałeś się nad tym?
Mam nadzieję, że udało mi się skłonić Cię do refleksji, a przede wszystkim do działania! Im prędzej o czymś pomyślisz a przede wszystkim zaczniesz zmierzać w w porządanym kierunku tym łatwiej będzie Ci to osiągnąc !
Z przyjemnością pomogę Ci w sposób, który nie zmieni bieżącego standardu życia,a pozwoli spełniać cele i marzenia Twoje oraz Twoich najbliższych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *